Serwis Opodo jest teraz dostępny w następujących krajach:

Zarezerwuj tanie loty z Zielona Gora do Warszawa od 224 zł

Hotel Super Sale ends in
- Dni
- Godz.
- Min
- S

Loty last minute z Zielona Gora do Warszawa

Złóż rezerwację teraz, zanim będzie za późno

Przedstawione poniżej ceny były dostępne w ciągu ostatnich 3 dni w danym okresie i nie powinny być uważane za ostateczną oferowaną cenę. Należy pamiętać, że dostępność i ceny mogą ulec zmianie.
Zielona Gora Warszawa
BEST
DEAL
pt., 09 sie IEG - WAW
niedz., 11 sie WAW - IEG
557zł 539zł
Cena Prime na pasażera
Zielona Gora Warszawa
BEST
DEAL
czw., 22 sie IEG - WAW
224zł
Cena Prime na pasażera
Zielona Gora Warszawa
BEST
DEAL
śr., 07 sie IEG - WAW
śr., 07 sie WAW - IEG
448zł
Cena Prime na pasażera
Zielona Gora Warszawa
BEST
DEAL
pon., 29 lip IEG - WAW
pt., 02 sie WAW - IEG
541zł 539zł
Cena Prime na pasażera
Zielona Gora Warszawa
BEST
DEAL
wt., 13 sie IEG - WAW
wt., 13 sie WAW - IEG
593zł 592zł
Cena Prime na pasażera
Zielona Gora Warszawa
BEST
DEAL
wt., 20 sie IEG - WAW
wt., 20 sie WAW - IEG
533zł
Cena Prime na pasażera

Porównanie walut i cen

Pociąg Lokalnie, bilet w jedną stronę
70% Pociągi są o 70% droższe w Warszawa niż w Zielona Gora.
Zielona Gora 2,5zł
Warszawa 4,3zł
Posiłek Restauracja w średniej cenie
30% Średnia cena posiłku jest o 30% droższa w Warszawa niż w Zielona Gora.
Zielona Gora 30zł
Warszawa 40zł
Odległość: 379 kms
Lotniska w mieście Zielona Gora
BABIMOST (IEG) Odległość od centrum miasta: 2 kms
Lotniska w mieście Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW) Odległość od centrum miasta: 8 kms
Modlin (WMI) Odległość od centrum miasta: 35 kms

Skorzystaj z najlepszych ofert lotów, niezależnie od tego, czy szukasz tych najtańszych czy najwcześniejszych!

Chcesz zarezerwować lot z Opodo? Sprawdź ceny biletów lotniczych last minute lub zarezerwuj najniższą cenę na trasie z Zielona Gora do Warszawa. Ciesz się wakacjami, nie wydając fortuny na bilet lotniczy. Nie martw się, pomożemy Ci! Opodo pomoże Ci w bezproblemowej i wygodnej rezerwacji. Masz dostęp do najlepszych przewoźników lotniczych i najniższych cen. Kiedy chcesz wylecieć z Zielona Gora? Dostosuj daty podróży już teraz i odkryj dziesiątki opcji lotów do Warszawa w atrakcyjnych cenach. Wybierz dobrze dopasowany lot do Warszawa spośród szerokiego wyboru opcji, ponieważ Opodo oferuje wszystko, czego szukasz. Możesz nawet zarezerwować hotel i wynająć samochód, aby stworzyć idealny wakacyjny mix. O wiele łatwiej jest zarezerwować lot i hotel razem, a do tego taniej!

Aby zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Zielona Gora do Warszawa, możesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Wdrażając tę strategię, możesz skutecznie zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Zielona Gora do Warszawa, zapewniając sobie bardziej ekonomiczną i przyjemną podróż.

Często zadawane pytania dotyczące lotów z Zielona Gora do Warszawa

Jak długo trwa lot z Zielona Gora do Warszawa?
Całkowity czas lotu między Zielona Gora i Warszawa wynosi średnio około 01:05 godz., biorąc pod uwagę średnią odległość 373 km, zarówno dla lotów bezpośrednich, jak i pośrednich na trasie (które mogą mieć 1 lub więcej przystanków w miastach na trasie).
Jak mogę znaleźć tanie loty z Zielona Gora do Warszawa w Opodo?
Najtańsza cena za lot z Zielona Gora do Warszawa wynosi 224 zł. W Opodo wykorzystujemy różne metody oparte na uczeniu maszynowym, aby znaleźć naszym klientom najlepsze dostępne opcje, biorąc pod uwagę kombinacje linii lotniczych, przesiadki i loty bezpośrednie, a także różne kryteria dla lotów i odlotów.
Czy w Warszawa jest drogo w porównaniu do Zielona Gora?
Jeśli porównasz ceny transportu, przejazd taksówką w Warszawa kosztuje średnio 8.00 PLN, tyle samo co w Zielona Gora, podczas gdy bilety kolejowe kosztują o 72% więcej w Warszawa: 4.30 PLN w porównaniu z 2.50 PLN w Zielona Gora. Jeśli jednak porównasz cenę obiadu, kosztuje on od 40.00 PLN w Warszawa, 33% więcej niż 30.00 PLN w Zielona Gora. Cena kawy jest około 22% wyższa w Warszawa, ze średnią ceną wynoszącą 14.23 PLN, podczas gdy w Zielona Gora kawa kosztuje 11.67 PLN.
Czy można kupić bilet z elastyczną gwarancją na lot z Zielona Gora do Warszawa?
W Opodo chcemy mieć pewność, że na plany podróży nie wpłynie anulowanie oraz wszelkie potencjalne ograniczenia w Polska podczas podróży z Zielona Gora. Lot został odwołany? Nie martw się! Z naszą elastyczną gwarancją na bilety możesz zdecydować, czy chcesz zarezerwować kolejny lot bez opłat za ponowną rezerwację , czy uzyskać pełny zwrot pieniędzy!
Jaka jest pogoda w Warszawa w porównaniu z Zielona Gora?
Podczas gdy w Zielona Gora średnie temperatury latem osiągają 34.12ºC, a i poziom opadów osiąga do 6.0 mm , temperatury w Warszawa mogą osiągnąć 33.51ºC w sezonie letnim, a średnie opady 12.0 mm . W zimie wskaźniki pogodowe pokazują jednak około -10.55°C w Warszawa w porównaniu ze średnią temperaturą wynoszącą -9.43 °C w Zielona Gora. W okresie zimowym w Zielona Gora poziom opadów może wynosić 1.6 mm, podczas gdy w Warszawa średnia ilość opadów wynosi 9.0 mm.
Które lotniska oferują loty między Zielona Gora i Warszawa?
Główna droga lotnicza między Zielona Gora i Warszawa to: BABIMOST (IEG) do Warsaw Frederic Chopin Airport (WAW). Na tej trasie latają następujące linie:
  • Lot Polish Airlines.

Zaplanuj podróż