Serwis Opodo jest teraz dostępny w następujących krajach:

Zarezerwuj tanie loty z Szczecin do Warszawa od 274 zł

Hotel Super Sale ends in
- Dni
- Godz.
- Min
- S

Loty last minute z Szczecin do Warszawa

Złóż rezerwację teraz, zanim będzie za późno

Przedstawione poniżej ceny były dostępne w ciągu ostatnich 3 dni w danym okresie i nie powinny być uważane za ostateczną oferowaną cenę. Należy pamiętać, że dostępność i ceny mogą ulec zmianie.
Szczecin Warszawa
BEST
DEAL
wt., 13 sie SZZ - WAW
pt., 16 sie WAW - SZZ
659zł 641zł
Cena Prime na pasażera
Szczecin Warszawa
BEST
DEAL
pt., 06 wrz SZZ - WAW
274zł
Cena Prime na pasażera
Szczecin Warszawa
BEST
DEAL
sob., 03 sie SZZ - WAW
wt., 06 sie WAW - SZZ
563zł 562zł
Cena Prime na pasażera
Szczecin Warszawa
BEST
DEAL
czw., 01 sie SZZ - WAW
czw., 01 sie WAW - SZZ
1035zł 1033zł
Cena Prime na pasażera
Szczecin Warszawa
BEST
DEAL
czw., 08 sie SZZ - WAW
niedz., 11 sie WAW - SZZ
655zł 641zł
Cena Prime na pasażera
Szczecin Warszawa
BEST
DEAL
pon., 19 sie SZZ - WAW
śr., 21 sie WAW - SZZ
779zł 763zł
Cena Prime na pasażera

Porównanie walut i cen

Pociąg Lokalnie, bilet w jedną stronę
40% Pociągi są o 40% droższe w Warszawa niż w Szczecin.
Szczecin 3zł
Warszawa 4,3zł
Posiłek Restauracja w średniej cenie
10% Średnia cena posiłku jest o 10% droższa w Warszawa niż w Szczecin.
Szczecin 35zł
Warszawa 40zł
Odległość: 455 kms
Lotniska w mieście Szczecin
Goleniow (SZZ) Odległość od centrum miasta: 30 kms
Lotniska w mieście Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW) Odległość od centrum miasta: 8 kms
Modlin (WMI) Odległość od centrum miasta: 35 kms

Skorzystaj z najlepszych ofert lotów, niezależnie od tego, czy szukasz tych najtańszych czy najwcześniejszych!

Chcesz zarezerwować lot z Opodo? Sprawdź ceny biletów lotniczych last minute lub zarezerwuj najniższą cenę na trasie z Szczecin do Warszawa. Ciesz się wakacjami, nie wydając fortuny na bilet lotniczy. Nie martw się, pomożemy Ci! Opodo pomoże Ci w bezproblemowej i wygodnej rezerwacji. Masz dostęp do najlepszych przewoźników lotniczych i najniższych cen. Kiedy chcesz wylecieć z Szczecin? Dostosuj daty podróży już teraz i odkryj dziesiątki opcji lotów do Warszawa w atrakcyjnych cenach. Wybierz dobrze dopasowany lot do Warszawa spośród szerokiego wyboru opcji, ponieważ Opodo oferuje wszystko, czego szukasz. Możesz nawet zarezerwować hotel i wynająć samochód, aby stworzyć idealny wakacyjny mix. O wiele łatwiej jest zarezerwować lot i hotel razem, a do tego taniej!

Aby zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Szczecin do Warszawa, możesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Wdrażając tę strategię, możesz skutecznie zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Szczecin do Warszawa, zapewniając sobie bardziej ekonomiczną i przyjemną podróż.

Często zadawane pytania dotyczące lotów z Szczecin do Warszawa

Jak długo trwa lot z Szczecin do Warszawa?
Całkowity czas lotu między Szczecin i Warszawa wynosi średnio około 01:09 godz., biorąc pod uwagę średnią odległość 436 km, zarówno dla lotów bezpośrednich, jak i pośrednich na trasie (które mogą mieć 1 lub więcej przystanków w miastach na trasie).
Jak mogę znaleźć tanie loty z Szczecin do Warszawa w Opodo?
Najtańsza cena za lot z Szczecin do Warszawa wynosi 274 zł. W Opodo wykorzystujemy różne metody oparte na uczeniu maszynowym, aby znaleźć naszym klientom najlepsze dostępne opcje, biorąc pod uwagę kombinacje linii lotniczych, przesiadki i loty bezpośrednie, a także różne kryteria dla lotów i odlotów.
Czy w Warszawa jest drogo w porównaniu do Szczecin?
Jeśli porównasz ceny transportu, przejazd taksówką w Warszawa kosztuje średnio 8.00 PLN, tyle samo co w Szczecin, podczas gdy bilety kolejowe kosztują o 43% więcej w Warszawa: 4.30 PLN w porównaniu z 3.00 PLN w Szczecin. Jeśli jednak porównasz cenę obiadu, kosztuje on od 40.00 PLN w Warszawa, 14% więcej niż 35.00 PLN w Szczecin. Cena kawy jest około 13% wyższa w Warszawa, ze średnią ceną wynoszącą 14.23 PLN, podczas gdy w Szczecin kawa kosztuje 12.58 PLN.
Czy można kupić bilet z elastyczną gwarancją na lot z Szczecin do Warszawa?
W Opodo chcemy mieć pewność, że na plany podróży nie wpłynie anulowanie oraz wszelkie potencjalne ograniczenia w Polska podczas podróży z Szczecin. Lot został odwołany? Nie martw się! Z naszą elastyczną gwarancją na bilety możesz zdecydować, czy chcesz zarezerwować kolejny lot bez opłat za ponowną rezerwację , czy uzyskać pełny zwrot pieniędzy!
Jaka jest pogoda w Warszawa w porównaniu z Szczecin?
Podczas gdy w Szczecin średnie temperatury latem osiągają 31.83ºC, a i poziom opadów osiąga do 6.0 mm , temperatury w Warszawa mogą osiągnąć 33.51ºC w sezonie letnim, a średnie opady 12.0 mm . W zimie wskaźniki pogodowe pokazują jednak około -10.55°C w Warszawa w porównaniu ze średnią temperaturą wynoszącą -7.94 °C w Szczecin. W okresie zimowym w Szczecin poziom opadów może wynosić 1.6 mm, podczas gdy w Warszawa średnia ilość opadów wynosi 9.0 mm.
Które lotniska oferują loty między Szczecin i Warszawa?
Główna droga lotnicza między Szczecin i Warszawa to: Goleniow (SZZ) do Warsaw Frederic Chopin Airport (WAW). Na tej trasie latają następujące linie:
  • Lot Polish Airlines.

Zaplanuj podróż