Serwis Opodo jest teraz dostępny w następujących krajach:

Zarezerwuj tanie loty z Kraków do Warszawa od 254 zł

Hotel Super Sale ends in
- Dni
- Godz.
- Min
- S

Loty last minute z Kraków do Warszawa

Złóż rezerwację teraz, zanim będzie za późno

Przedstawione poniżej ceny były dostępne w ciągu ostatnich 3 dni w danym okresie i nie powinny być uważane za ostateczną oferowaną cenę. Należy pamiętać, że dostępność i ceny mogą ulec zmianie.
Kraków Warszawa
BEST
DEAL
pt., 16 sie KRK - WAW
sob., 17 sie WAW - KRK
688zł 673zł
Cena Prime na pasażera
Kraków Warszawa
BEST
DEAL
śr., 02 paź KRK - WAW
254zł
Cena Prime na pasażera
Kraków Warszawa
BEST
DEAL
pon., 05 sie KRK - WAW
śr., 07 sie WAW - KRK
368zł
Cena Prime na pasażera
Kraków Warszawa
BEST
DEAL
wt., 30 lip KRK - WAW
czw., 01 sie WAW - KRK
635zł 622zł
Cena Prime na pasażera
Kraków Warszawa
BEST
DEAL
pt., 09 sie KRK - WAW
niedz., 11 sie WAW - KRK
587zł 574zł
Cena Prime na pasażera
Kraków Warszawa
BEST
DEAL
wt., 20 sie KRK - WAW
czw., 22 sie WAW - KRK
623zł 622zł
Cena Prime na pasażera

Porównanie walut i cen

Pociąg Lokalnie, bilet w jedną stronę
10% Pociągi w Warszawa są o 10% tańsze niż w Kraków.
Kraków 5zł
Warszawa 4,3zł
Posiłek Restauracja w średniej cenie
0% Posiłek w Warszawa kosztuje mniej więcej tyle samo co w Kraków.
Kraków 40zł
Warszawa 40zł
Odległość: 253 kms
Lotniska w mieście Kraków
Balice (KRK) Odległość od centrum miasta: 16 kms
Pyrzowice (KTW) Odległość od centrum miasta: 77 kms
JASIONKA (RZE) Odległość od centrum miasta: 147 kms
Lotniska w mieście Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW) Odległość od centrum miasta: 8 kms
Modlin (WMI) Odległość od centrum miasta: 35 kms

Skorzystaj z najlepszych ofert lotów, niezależnie od tego, czy szukasz tych najtańszych czy najwcześniejszych!

Chcesz zarezerwować lot z Opodo? Sprawdź ceny biletów lotniczych last minute lub zarezerwuj najniższą cenę na trasie z Kraków do Warszawa. Ciesz się wakacjami, nie wydając fortuny na bilet lotniczy. Nie martw się, pomożemy Ci! Opodo pomoże Ci w bezproblemowej i wygodnej rezerwacji. Masz dostęp do najlepszych przewoźników lotniczych i najniższych cen. Kiedy chcesz wylecieć z Kraków? Dostosuj daty podróży już teraz i odkryj dziesiątki opcji lotów do Warszawa w atrakcyjnych cenach. Wybierz dobrze dopasowany lot do Warszawa spośród szerokiego wyboru opcji, ponieważ Opodo oferuje wszystko, czego szukasz. Możesz nawet zarezerwować hotel i wynająć samochód, aby stworzyć idealny wakacyjny mix. O wiele łatwiej jest zarezerwować lot i hotel razem, a do tego taniej!

Aby zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Kraków do Warszawa, możesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Wdrażając tę strategię, możesz skutecznie zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Kraków do Warszawa, zapewniając sobie bardziej ekonomiczną i przyjemną podróż.

Często zadawane pytania dotyczące lotów z Kraków do Warszawa

Jak długo trwa lot z Kraków do Warszawa?
Całkowity czas lotu między Kraków i Warszawa wynosi średnio około 00:52 godz., biorąc pod uwagę średnią odległość 229 km, zarówno dla lotów bezpośrednich, jak i pośrednich na trasie (które mogą mieć 1 lub więcej przystanków w miastach na trasie).
Jak mogę znaleźć tanie loty z Kraków do Warszawa w Opodo?
Najtańsza cena za lot z Kraków do Warszawa wynosi 254 zł. W Opodo wykorzystujemy różne metody oparte na uczeniu maszynowym, aby znaleźć naszym klientom najlepsze dostępne opcje, biorąc pod uwagę kombinacje linii lotniczych, przesiadki i loty bezpośrednie, a także różne kryteria dla lotów i odlotów.
Czy w Warszawa jest drogo w porównaniu do Kraków?
Jeśli porównasz ceny transportu, przejazd taksówką w Warszawa kosztuje średnio 8.00 PLN, 11% mniej niż w Kraków, z taryfą wynoszącą 9.00 PLN,, podczas gdy bilety kolejowe kosztują o 14% mniej w Warszawa: 4.30 PLN w porównaniu z 5.00 PLN w Kraków. Jeśli jednak porównasz cenę obiadu, kosztuje on od 40.00 PLN zarówno w Warszawa, jak i w Kraków. Cena kawy jest około 1% wyższa w Warszawa, ze średnią ceną wynoszącą 14.23 PLN, podczas gdy w Kraków kawa kosztuje 14.10 PLN.
Czy można kupić bilet z elastyczną gwarancją na lot z Kraków do Warszawa?
W Opodo chcemy mieć pewność, że na plany podróży nie wpłynie anulowanie oraz wszelkie potencjalne ograniczenia w Polska podczas podróży z Kraków. Lot został odwołany? Nie martw się! Z naszą elastyczną gwarancją na bilety możesz zdecydować, czy chcesz zarezerwować kolejny lot bez opłat za ponowną rezerwację , czy uzyskać pełny zwrot pieniędzy!
Jaka jest pogoda w Warszawa w porównaniu z Kraków?
Podczas gdy w Kraków średnie temperatury latem osiągają 32.53ºC, a i poziom opadów osiąga do 6.0 mm , temperatury w Warszawa mogą osiągnąć 33.51ºC w sezonie letnim, a średnie opady 12.0 mm . W zimie wskaźniki pogodowe pokazują jednak około -10.55°C w Warszawa w porównaniu ze średnią temperaturą wynoszącą -12.1 °C w Kraków. W okresie zimowym w Kraków poziom opadów może wynosić 0.9 mm, podczas gdy w Warszawa średnia ilość opadów wynosi 9.0 mm.
Które lotniska oferują loty między Kraków i Warszawa?
Główna droga lotnicza między Kraków i Warszawa to: Balice (KRK) do Warsaw Frederic Chopin Airport (WAW). Na tej trasie latają następujące linie:
  • Lot Polish Airlines.
  • TAP Portugal.

Zaplanuj podróż