Serwis Opodo jest teraz dostępny w następujących krajach:

Tanie loty do Rzym i oferty last minute – Opodo

Hotel Super Sale ends in
- Dni
- Godz.
- Min
- S

Poleć do Rzym

Jeśli szukasz tanich biletów lotniczych do Rzym, to jesteś w dobrym miejscu! Opodo oferuje tysiące lotów z najlepszych standardowych i tanich linii lotniczych, zapewniając najlepsze oferty biletów lotniczych do ekscytujących miejsc na całym świecie. Wystarczy wpisać swoje preferencje w naszej superszybkiej wyszukiwarce i wybrać najlepszą ofertę. To naprawdę proste! Dodatkowo, niezależnie od tego, czy jesteś rannym ptaszkiem, czy po prostu szukasz inspiracji na wakacje, klienci Opodo mogą cieszyć się konkurencyjnymi cenami lotów dzięki naszym ofertom last minute do Rzym. Ponieważ wszyscy uwielbiamy oszczędzać!
Wreszcie, gdyby tego było mało, oferujemy szereg innych świetnych produktów w niskich cenach, w tym hotele i wynajem samochodów, dzięki czemu przygotowanie się do wymarzonych wakacji z nami to pestka. Na co więc czekasz? Zarezerwuj swój tani lot do Rzym teraz i podróżuj taniej z Opodo.

Często zadawane pytania dotyczące Rzym

Jak mogę znaleźć tanie loty do Rzym w Opodo?
Opodo łączy różne technologie, aby wyszukać najtańsze połączenia lotnicze do Rzym na podstawie rzeczywistych wyszukiwań klientów w naszej platformie. Nasze oferty obejmują połączenie różnych linii lotniczych, dzięki czemu możesz wybrać lot, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
Jaka jest pogoda w Rzym?
Jeśli zależy Ci na letnim klimacie, najlepszy czas na podróż do Rzym to czerwca, lipca oraz sierpnia, gdy średnia temperatura osiąga 28.08 °C, podczas gdy września, października i maja to 3 najbardziej słoneczne miesiące w roku, gdy jest jasno przez średnio 156.72 godz. Jeśli jednak preferujesz niższe temperatury, udaj się do Rzym w miesiącach stycznia, lutego i listopada, gdy średnia temperatura wynosi 3.24 °C. Jeśli nie zależy Ci na temperaturze, ale nie chcesz zmoknąć, unikaj podróży w miesiącach lutego, marca i października, gdy średnia ilość opadów w Rzym wynosi 9 mm, podczas gdy miesiące stycznia, lutego i marca są bardziej suche, a średni poziom opadów wynosi 0 mm.

Zaplanuj podróż