Serwis Opodo jest teraz dostępny w następujących krajach:

Zarezerwuj tanie loty z Warszawa do Bali od 1688 zł

Hotel Super Sale ends in
- Dni
- Godz.
- Min
- S

Loty last minute z Warszawa do Bali

Złóż rezerwację teraz, zanim będzie za późno

Przedstawione poniżej ceny były dostępne w ciągu ostatnich 3 dni w danym okresie i nie powinny być uważane za ostateczną oferowaną cenę. Należy pamiętać, że dostępność i ceny mogą ulec zmianie.
Warszawa Bali
BEST
DEAL
czw., 15 sie WAW - DPS
sob., 17 sie DPS - WAW
8854zł 8430zł
Cena Prime na pasażera
Warszawa Bali
BEST
DEAL
czw., 15 sie WAW - DPS
-12 %
1914zł 1688zł
Cena Prime na pasażera
Warszawa Bali
BEST
DEAL
pon., 05 sie WAW - DPS
czw., 08 sie DPS - WAW
6799zł 6464zł
Cena Prime na pasażera
Warszawa Bali
BEST
DEAL
pon., 29 lip WAW - DPS
czw., 01 sie DPS - WAW
7583zł 7578zł
Cena Prime na pasażera
Warszawa Bali
BEST
DEAL
pt., 09 sie WAW - DPS
pon., 12 sie DPS - WAW
7768zł 7598zł
Cena Prime na pasażera
Warszawa Bali
BEST
DEAL
wt., 20 sie WAW - DPS
czw., 22 sie DPS - WAW
7424zł 7122zł
Cena Prime na pasażera

Porównanie walut i cen

Pociąg Lokalnie, bilet w jedną stronę
75% Pociągi w Bali są o 75% tańsze niż w Warszawa.
Warszawa 4,3zł
Bali 1,07zł
Posiłek Restauracja w średniej cenie
73% Posiłek w Bali jest o 73% tańszy niż posiłek w Warszawa.
Warszawa 40zł
Bali 10,73zł
Kurs wymiany
1 PLN = 4070.88 IDR
1 IDR = 0.01 PLN
Ostatnio sprawdzano w dniu 24 lipca 2024
Odległość: 11054 kms
Lotniska w mieście Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW) Odległość od centrum miasta: 8 kms
Modlin (WMI) Odległość od centrum miasta: 35 kms
Lotniska w mieście Bali
Ngurah Rai Airport (Bali International Airport) (DPS) Odległość od centrum miasta: 10 kms

Skorzystaj z najlepszych ofert lotów, niezależnie od tego, czy szukasz tych najtańszych czy najwcześniejszych!

Chcesz zarezerwować lot z Opodo? Sprawdź ceny biletów lotniczych last minute lub zarezerwuj najniższą cenę na trasie z Warszawa do Bali. Ciesz się wakacjami, nie wydając fortuny na bilet lotniczy. Nie martw się, pomożemy Ci! Opodo pomoże Ci w bezproblemowej i wygodnej rezerwacji. Masz dostęp do najlepszych przewoźników lotniczych i najniższych cen. Kiedy chcesz wylecieć z Warszawa? Dostosuj daty podróży już teraz i odkryj dziesiątki opcji lotów do Bali w atrakcyjnych cenach. Wybierz dobrze dopasowany lot do Bali spośród szerokiego wyboru opcji, ponieważ Opodo oferuje wszystko, czego szukasz. Możesz nawet zarezerwować hotel i wynająć samochód, aby stworzyć idealny wakacyjny mix. O wiele łatwiej jest zarezerwować lot i hotel razem, a do tego taniej!

Aby zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Warszawa do Bali, możesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Wdrażając tę strategię, możesz skutecznie zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Warszawa do Bali, zapewniając sobie bardziej ekonomiczną i przyjemną podróż.

Często zadawane pytania dotyczące lotów z Warszawa do Bali

Jak długo trwa lot z Warszawa do Bali?
Całkowity czas lotu między Warszawa i Bali wynosi średnio około 17:40 godz., biorąc pod uwagę średnią odległość 12 772 km, zarówno dla lotów bezpośrednich, jak i pośrednich na trasie (które mogą mieć 1 lub więcej przystanków w miastach na trasie).
Jak mogę znaleźć tanie loty z Warszawa do Bali w Opodo?
Najtańsza cena za lot z Warszawa do Bali wynosi 1688 zł. W Opodo wykorzystujemy różne metody oparte na uczeniu maszynowym, aby znaleźć naszym klientom najlepsze dostępne opcje, biorąc pod uwagę kombinacje linii lotniczych, przesiadki i loty bezpośrednie, a także różne kryteria dla lotów i odlotów.
Czy w Bali jest drogo w porównaniu do Warszawa?
Jeśli porównasz ceny transportu, przejazd taksówką w Bali kosztuje średnio 1.46 PLN, 82% mniej niż w Warszawa, z taryfą wynoszącą 8.00 PLN,, podczas gdy bilety kolejowe kosztują o 75% mniej w Bali: 1.07 PLN w porównaniu z 4.30 PLN w Warszawa. Jeśli jednak porównasz cenę obiadu, kosztuje on od 10.73 PLN w Bali, 73% mniej niż 40.00 PLN w Warszawa. Cena kawy jest około 37% niższa w Bali, ze średnią ceną wynoszącą 8.97 PLN, podczas gdy w Warszawa kawa kosztuje 14.23 PLN.
Czy można kupić bilet z elastyczną gwarancją na lot z Warszawa do Bali?
W Opodo chcemy mieć pewność, że na plany podróży nie wpłynie anulowanie oraz wszelkie potencjalne ograniczenia w Indonezja podczas podróży z Warszawa. Lot został odwołany? Nie martw się! Z naszą elastyczną gwarancją na bilety możesz zdecydować, czy chcesz zarezerwować kolejny lot bez opłat za ponowną rezerwację , czy uzyskać pełny zwrot pieniędzy!
Jaka jest pogoda w Bali w porównaniu z Warszawa?
Podczas gdy w Warszawa średnie temperatury latem osiągają 33.51ºC, a i poziom opadów osiąga do 12.0 mm , temperatury w Bali mogą osiągnąć 31.76ºC w sezonie letnim, a średnie opady 9.0 mm . W zimie wskaźniki pogodowe pokazują jednak około 18.7°C w Bali w porównaniu ze średnią temperaturą wynoszącą -10.55 °C w Warszawa. W okresie zimowym w Warszawa poziom opadów może wynosić 9.0 mm, podczas gdy w Bali średnia ilość opadów wynosi 2.3 mm.

Zaplanuj podróż