Serwis Opodo jest teraz dostępny w następujących krajach:

Zarezerwuj tanie loty z Poznan do Londyn od 62 zł

Hotel Super Sale ends in
- Dni
- Godz.
- Min
- S

Loty last minute z Poznan do Londyn

Złóż rezerwację teraz, zanim będzie za późno

Przedstawione poniżej ceny były dostępne w ciągu ostatnich 3 dni w danym okresie i nie powinny być uważane za ostateczną oferowaną cenę. Należy pamiętać, że dostępność i ceny mogą ulec zmianie.
Poznan Londyn
BEST
DEAL
pt., 09 sie POZ - LTN
niedz., 11 sie LTN - POZ
908zł 853zł
Cena Prime na pasażera
Poznan Londyn
BEST
DEAL
śr., 16 paź POZ - LTN
67zł 62zł
Cena Prime na pasażera
Poznan Londyn
BEST
DEAL
sob., 03 sie POZ - LTN
śr., 07 sie LTN - POZ
525zł 522zł
Cena Prime na pasażera
Poznan Londyn
BEST
DEAL
pon., 29 lip POZ - LTN
śr., 31 lip LTN - POZ
858zł 848zł
Cena Prime na pasażera
Poznan Londyn
BEST
DEAL
czw., 15 sie POZ - LTN
sob., 17 sie LTN - POZ
894zł 870zł
Cena Prime na pasażera
Poznan Londyn
BEST
DEAL
śr., 21 sie POZ - LHR
śr., 21 sie LHR - POZ
1154zł 1132zł
Cena Prime na pasażera

Porównanie walut i cen

Pociąg Lokalnie, bilet w jedną stronę
239% Pociągi są o 239% droższe w Londyn niż w Poznan.
Poznan 4,2zł
Londyn 14,24zł
Posiłek Restauracja w średniej cenie
161% Średnia cena posiłku jest o 161% droższa w Londyn niż w Poznan.
Poznan 39zł
Londyn 101,75zł
Kurs wymiany
1 PLN = 0.2 GBP
1 GBP = 5.16 PLN
Ostatnio sprawdzano w dniu 24 lipca 2024
Odległość: 1168 kms
Lotniska w mieście Poznan
Lawica (POZ) Odległość od centrum miasta: 5 kms
Lotniska w mieście Londyn
Luton International (LTN) Odległość od centrum miasta: 43 kms
Heathrow (LHR) Odległość od centrum miasta: 23 kms
Stansted (STN) Odległość od centrum miasta: 49 kms
Gatwick (LGW) Odległość od centrum miasta: 40 kms
London City (LCY) Odległość od centrum miasta: 12 kms
Biggin Hill (BQH) Odległość od centrum miasta: 49 kms

Skorzystaj z najlepszych ofert lotów, niezależnie od tego, czy szukasz tych najtańszych czy najwcześniejszych!

Chcesz zarezerwować lot z Opodo? Sprawdź ceny biletów lotniczych last minute lub zarezerwuj najniższą cenę na trasie z Poznan do Londyn. Ciesz się wakacjami, nie wydając fortuny na bilet lotniczy. Nie martw się, pomożemy Ci! Opodo pomoże Ci w bezproblemowej i wygodnej rezerwacji. Masz dostęp do najlepszych przewoźników lotniczych i najniższych cen. Kiedy chcesz wylecieć z Poznan? Dostosuj daty podróży już teraz i odkryj dziesiątki opcji lotów do Londyn w atrakcyjnych cenach. Wybierz dobrze dopasowany lot do Londyn spośród szerokiego wyboru opcji, ponieważ Opodo oferuje wszystko, czego szukasz. Możesz nawet zarezerwować hotel i wynająć samochód, aby stworzyć idealny wakacyjny mix. O wiele łatwiej jest zarezerwować lot i hotel razem, a do tego taniej!

Aby zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Poznan do Londyn, możesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Wdrażając tę strategię, możesz skutecznie zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Poznan do Londyn, zapewniając sobie bardziej ekonomiczną i przyjemną podróż.

Często zadawane pytania dotyczące lotów z Poznan do Londyn

Jak długo trwa lot z Poznan do Londyn?
Całkowity czas lotu między Poznan i Londyn wynosi średnio około 02:19 godz., biorąc pod uwagę średnią odległość 1 199 km, zarówno dla lotów bezpośrednich, jak i pośrednich na trasie (które mogą mieć 1 lub więcej przystanków w miastach na trasie).
Jak mogę znaleźć tanie loty z Poznan do Londyn w Opodo?
Najtańsza cena za lot z Poznan do Londyn wynosi 62 zł. W Opodo wykorzystujemy różne metody oparte na uczeniu maszynowym, aby znaleźć naszym klientom najlepsze dostępne opcje, biorąc pod uwagę kombinacje linii lotniczych, przesiadki i loty bezpośrednie, a także różne kryteria dla lotów i odlotów.
Czy w Londyn jest drogo w porównaniu do Poznan?
Jeśli porównasz ceny transportu, przejazd taksówką w Londyn kosztuje średnio 20.35 PLN, 126% więcej niż w Poznan, z taryfą wynoszącą 9.00 PLN,, podczas gdy bilety kolejowe kosztują o 239% więcej w Londyn: 14.24 PLN w porównaniu z 4.20 PLN w Poznan. Jeśli jednak porównasz cenę obiadu, kosztuje on od 101.75 PLN w Londyn, 161% więcej niż 39.00 PLN w Poznan. Cena kawy jest około 37% wyższa w Londyn, ze średnią ceną wynoszącą 18.49 PLN, podczas gdy w Poznan kawa kosztuje 13.45 PLN.
Czy można kupić bilet z elastyczną gwarancją na lot z Poznan do Londyn?
W Opodo chcemy mieć pewność, że na plany podróży nie wpłynie anulowanie oraz wszelkie potencjalne ograniczenia w Wielka Brytania podczas podróży z Poznan. Lot został odwołany? Nie martw się! Z naszą elastyczną gwarancją na bilety możesz zdecydować, czy chcesz zarezerwować kolejny lot bez opłat za ponowną rezerwację , czy uzyskać pełny zwrot pieniędzy!
Jaka jest pogoda w Londyn w porównaniu z Poznan?
Podczas gdy w Poznan średnie temperatury latem osiągają 33.2ºC, a i poziom opadów osiąga do 6.0 mm , temperatury w Londyn mogą osiągnąć 29.01ºC w sezonie letnim, a średnie opady 9.0 mm . W zimie wskaźniki pogodowe pokazują jednak około -3.09°C w Londyn w porównaniu ze średnią temperaturą wynoszącą -8.71 °C w Poznan. W okresie zimowym w Poznan poziom opadów może wynosić 6.0 mm, podczas gdy w Londyn średnia ilość opadów wynosi 6.0 mm.
Które lotniska oferują loty między Poznan i Londyn?
Główna droga lotnicza między Poznan i Londyn to: Lawica (POZ) do Stansted (STN). Na tej trasie latają następujące linie:
  • Ryanair.
  • Alternatywnie można wyszukać loty z Poznan do Londyn między Lawica (POZ) a Luton International (LTN) następującymi liniami: Wizz Air UK.
  • Wizz Air.

Zaplanuj podróż