Serwis Opodo jest teraz dostępny w następujących krajach:

Zarezerwuj tanie loty z Warszawa do Bishkek od 909 zł

Hotel Super Sale ends in
- Dni
- Godz.
- Min
- S

Loty last minute z Warszawa do Bishkek

Złóż rezerwację teraz, zanim będzie za późno

Przedstawione poniżej ceny były dostępne w ciągu ostatnich 3 dni w danym okresie i nie powinny być uważane za ostateczną oferowaną cenę. Należy pamiętać, że dostępność i ceny mogą ulec zmianie.
Warszawa Bishkek
BEST
DEAL
wt., 23 lip WAW - FRU
sob., 27 lip FRU - WAW
4027zł 3772zł
Cena Prime na pasażera
Warszawa Bishkek
BEST
DEAL
pt., 06 wrz WAW - FRU
923zł 909zł
Cena Prime na pasażera
Warszawa Bishkek
BEST
DEAL
sob., 27 lip WAW - FRU
wt., 30 lip FRU - WAW
3580zł 3512zł
Cena Prime na pasażera
Warszawa Bishkek
BEST
DEAL
śr., 14 sie WAW - FRU
pt., 16 sie FRU - WAW
4897zł 4779zł
Cena Prime na pasażera

Porównanie walut i cen

Pociąg Lokalnie, bilet w jedną stronę
84% Pociągi w Bishkek są o 84% tańsze niż w Warszawa.
Warszawa 4,4zł
Bishkek 0,69zł
Posiłek Restauracja w średniej cenie
43% Posiłek w Bishkek jest o 43% tańszy niż posiłek w Warszawa.
Warszawa 40zł
Bishkek 22,86zł
Kurs wymiany
1 PLN = 21.39 KGS
1 KGS = 0.05 PLN
Ostatnio sprawdzano w dniu 21 lipca 2024
Odległość: 4054 kms
Lotniska w mieście Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW) Odległość od centrum miasta: 8 kms
Modlin (WMI) Odległość od centrum miasta: 35 kms
Lotniska w mieście Bishkek
Bishkek Airport (FRU) Odległość od centrum miasta: 2 kms

Skorzystaj z najlepszych ofert lotów, niezależnie od tego, czy szukasz tych najtańszych czy najwcześniejszych!

Chcesz zarezerwować lot z Opodo? Sprawdź ceny biletów lotniczych last minute lub zarezerwuj najniższą cenę na trasie z Warszawa do Bishkek. Ciesz się wakacjami, nie wydając fortuny na bilet lotniczy. Nie martw się, pomożemy Ci! Opodo pomoże Ci w bezproblemowej i wygodnej rezerwacji. Masz dostęp do najlepszych przewoźników lotniczych i najniższych cen. Kiedy chcesz wylecieć z Warszawa? Dostosuj daty podróży już teraz i odkryj dziesiątki opcji lotów do Bishkek w atrakcyjnych cenach. Wybierz dobrze dopasowany lot do Bishkek spośród szerokiego wyboru opcji, ponieważ Opodo oferuje wszystko, czego szukasz. Możesz nawet zarezerwować hotel i wynająć samochód, aby stworzyć idealny wakacyjny mix. O wiele łatwiej jest zarezerwować lot i hotel razem, a do tego taniej!

Aby zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Warszawa do Bishkek, możesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Wdrażając tę strategię, możesz skutecznie zaoszczędzić pieniądze podczas rezerwacji lotów z Warszawa do Bishkek, zapewniając sobie bardziej ekonomiczną i przyjemną podróż.

Często zadawane pytania dotyczące lotów z Warszawa do Bishkek

Jak długo trwa lot z Warszawa do Bishkek?
Całkowity czas lotu między Warszawa i Bishkek wynosi średnio około 07:50 godz., biorąc pod uwagę średnią odległość 5 090 km, zarówno dla lotów bezpośrednich, jak i pośrednich na trasie (które mogą mieć 1 lub więcej przystanków w miastach na trasie).
Jak mogę znaleźć tanie loty z Warszawa do Bishkek w Opodo?
Najtańsza cena za lot z Warszawa do Bishkek wynosi 909 zł. W Opodo wykorzystujemy różne metody oparte na uczeniu maszynowym, aby znaleźć naszym klientom najlepsze dostępne opcje, biorąc pod uwagę kombinacje linii lotniczych, przesiadki i loty bezpośrednie, a także różne kryteria dla lotów i odlotów.
Czy w Bishkek jest drogo w porównaniu do Warszawa?
Jeśli porównasz ceny transportu, przejazd taksówką w Bishkek kosztuje średnio 5.49 PLN, 31% mniej niż w Warszawa, z taryfą wynoszącą 8.00 PLN,, podczas gdy bilety kolejowe kosztują o 84% mniej w Bishkek: 0.69 PLN w porównaniu z 4.40 PLN w Warszawa. Jeśli jednak porównasz cenę obiadu, kosztuje on od 22.86 PLN w Bishkek, 43% mniej niż 40.00 PLN w Warszawa. Cena kawy jest około 42% niższa w Bishkek, ze średnią ceną wynoszącą 8.25 PLN, podczas gdy w Warszawa kawa kosztuje 14.27 PLN.
Czy można kupić bilet z elastyczną gwarancją na lot z Warszawa do Bishkek?
W Opodo chcemy mieć pewność, że na plany podróży nie wpłynie anulowanie oraz wszelkie potencjalne ograniczenia w Kirgistan podczas podróży z Warszawa. Lot został odwołany? Nie martw się! Z naszą elastyczną gwarancją na bilety możesz zdecydować, czy chcesz zarezerwować kolejny lot bez opłat za ponowną rezerwację , czy uzyskać pełny zwrot pieniędzy!
Jaka jest pogoda w Bishkek w porównaniu z Warszawa?
Podczas gdy w Warszawa średnie temperatury latem osiągają 33.51ºC, a i poziom opadów osiąga do 12.0 mm , temperatury w Bishkek mogą osiągnąć 33.05ºC w sezonie letnim, a średnie opady 3.0 mm . W zimie wskaźniki pogodowe pokazują jednak około -20.5°C w Bishkek w porównaniu ze średnią temperaturą wynoszącą -10.55 °C w Warszawa. W okresie zimowym w Warszawa poziom opadów może wynosić 9.0 mm, podczas gdy w Bishkek średnia ilość opadów wynosi 0.9 mm.

Zaplanuj podróż