Swiss

Swiss

 

Swiss International Air Lines to szwajcarska linia lotnicza założona w 2001 roku i ma swoją bazę operacyjną w Zurychu , Szwajcaria. Swiss jest linią lotniczą znaną z krajowych i międzynarodowych połączeń lotniczych oraz z częstych lotów z / do Warszawy. Aby zarezerwować tanie loty ze Swiss skorzystaj z naszej szybkiej wyszukiwarki i sprawdź aktualne dostępne oferty tanich lotów, hoteli i pakietów w wybranym miejscu przeznaczenia na całym świecie.

Linie lotnicze Swiss obsługują 90 połączeń (58 w Europie oraz 32 na trasach międzykontynentalnych), do 42 krajów świata. Połączenia odbywają się z bazy w Zurychu oraz lotnisk w Bazylei i Genewie. Swiss współpracuje z 22 innymi liniami lotniczymi oferując przeloty łączone. Z Polski Swiss oferuje bezpośrednie połączenia do Zurychu i Bazylei z lotniska w Warszawie.

Swiss oferuje połączenia lotnicze do 42 krajów świata, także do Polski. W samolotach linii lotniczych Swiss mamy do wyboru trzy klasy: Pierwszą, Business i Ekonomiczną. W menu pokładowym jest prawie 20 ofert.

Razem z partnerską linią lotniczą Edelweiss Air, SWISS oferuje możliwość podróży do wielu popularnych regionów wakacyjnych na całym świecie. Rejsy dwa razy w tygodniu z Zurychu do Kapsztadu i Colombo, a z Genewy raz w tygodniu do popularnych kurortów: Hurghada i Sharm el Sheikh stwarzają możliwości zaplanowania wygodnej podróży i doskonałego wypoczynku.

Nie tylko nowe połączenie do Pekinu otwiera przed Tobą szerokie horyzonty. Narodowy szwajcarski przewoźnik słynie nie tylko z doskonałej jakości oferowanego serwisu, ale również z bardzo interesującej globalnej siatki połączeń. Warto spełniać swoje podróżnicze marzenia. Atrakcyjne cenowo ofery sprawiają, że podróże SWISS są dostępne nawet na niezbyt zasobną kieszeń.