British Airways

British Airways

 

Z British Airways polecisz do 155 miast w 75 krajach na świecie i do ponad 600 miejsc w 144 krajach, dzięki współpracy z innymi liniami. British Airways obsługuje codziennie 3 rejsy z Warszawy do Londynu Heathrow.

Las Vegas

British Airways jest jedyną linią lotniczą latającą bezpośrednio z Europy (Londyn) do Las Vegas. To światowa stolica kasyn, pełna luksusowych hoteli i wszelkich rozrywek. Las Vegas Strip to ulica, gdzie atrakcje i hotele są ułożone jednen obok drugiego. Odwiedź visitlasvegas.com i dowiedz się co Las Vegas ma do zaoferowania.

Experience on board

British Airways posiada 245 samolotów oraz zamówione 12 samolotów Airbus 380 i 24 Boeing 787 Dreamliner. Na pokładzie samolotów British Airways dostępny jest duży wybór filmów, programów telewizyjnych i gier aby umilić Twój czas podczas przelotu. Serwowane są również smaczne posiłki i napoje oferowane bezpłatnie na wszystkich trasach.

OneWorld

British Airways jest członkiem OneWorld. Sojuszu, który powstał przy współpracy British Airways z takimi liniami lotniczymi jak: American Airlines, Cathay Pacific, Finnair, Iberia, Japan Airlines, LAN, Malev, Mexicana, Qantas i Royal Jordanian. Dla Ciebie, jako podróżującego, ułatwia to kontyuowanie podróży z innymi członkowskimi liniami, pozwala na uczestnictwo we wspólnych programach lojalonościowych, itp.